TrueCam A4

Vynikajúci obraz za ešte lepšiu cenu.

Autokamera TrueCam A4 je ideálna pre tých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu bez kompromisov. Kvalitná optika s výbornou svetelnosťou, kvalitným záznamom a maximálnym používateľským pohodlím zaraďuje tento model medzi najvyššiu triedu. Väčšina funkcií je dostupná stlačením jedného tlačidla a ovládanie je veľmi intuitívne vďaka prehľadnému LCD displeju s českým menu. Nahrávanie môže prebiehať v časovej slučke, aby vám nemohlo dôjsť miesto na pamäťovej karte. Ak niekto nacúva do vášho zaparkovaného vozidla, máte jasný dôkaz vďaka funkcií detekcia pohybu. Pomocou špeciálneho držiaka je každodenná inštalácia otázkou niekoľkých sekúnd.

TrueCam A4

Ovládanie kamery TrueCam A4 je jednoduché, väčšinu základných funkcií je možné ovládať stlačením jedného tlačidla.

Zväčšiť

TrueCam A4

Vďaka špeciálnemu systému uchytenia je každodenná inštalácia kamery rýchla a nebude vás obťažovať.

Zväčšiť

TrueCam A4

Kameru môžete uchytiť napevno nalepovacím držiakom alebo pomocou prenosného prísavného držiaka.

Zväčšiť

TrueCam A4

Podsvícené klávesy a přehledný 2.7″ „LCD s českým menu. Oboje můžete v případě potřeby kdykoliv vypnout.

Zväčšiť

Kamera do auta TrueCam A4 – vysoká kvalita, dostupná cena a praktické použitie.

Nahrávanie vo FULL HD 1080p

Kamera do auta TrueCam A4 nahráva vo FULL HD 1080p. Zábery z tejto autokamery sú natoľko kvalitné, že je možné rozoznať i tie najmenšie detaily ako je postava a tvár človeka alebo ŠPZ vozidla. Nezáleží, či nahrávate v noci, cez deň, za nepriaznivých či dobrých svetelných podmienok. Autokamera TrueCam A4 vždy vytvorí ostré a kvalitné záznamy.

Rýchla každodenná inštalácia

Pri veciach, ktoré používate každý deň je dôležité, aby vás ich používanie neobťažovalo, ale naopak vám robilo radosť. Pri kamere do auta TrueCam A4 odpadá vďaka špeciálnemu držiaku povinnosť každodenného pripojovania napájacieho kábla a nastavovania polohy kamery. Autokameru jednoducho „nacvaknete“ a môžete vyraziť.

Časová slučka

S kamerou TrueCam A4 vám nikdy nemôže dôjsť miesto na pamäťovej karte. V prípade zaplnenia pamäti začne autokamera premazávať najstarší nahraný záznam. Nahrávaný a už nahraný záznam môžete jednoducho uzamknúť pomocou špeciálneho tlačidla a ochrániť ho pred zmazaním pre ďalšie použitie.

G-senzor

G-senzor (snímač preťaženia, gravitačný senzor) zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osách a v prípade nehody zachytí náraz a automaticky uzamkne záznam proti náhodnému prepísaniu časovou slučkou. Citlivosť senzoru si jednoducho nastavíte v menu.

Uzamykanie videa

Ak si chcete nahrávaný záber uschovať pre neskoršie použite, môžete si kedykoľvek pomocou špeciálneho tlačidla záznam uzamknúť proti prepísaniu. Tlačidlo je možné použiť kedykoľvek v priebehu nahrávania záznamu, ale taktiež i pri už natočených záznamoch. Video či fotografiu môžete opäť kedykoľvek odomknúť a zmazať ručne.

LCD displej s českým menu

Vďaka 2,7" LCD displeju môžete jednoducho skontrolovať práve nahrávaný záber, prehrať už natočený záznam alebo nastaviť autokameru. Pri používaní kamery do auta vás nečakajú žiadne prekážky a ovládanie kamery zvládne naozaj každý. Menu je veľmi prehľadné, jednoduché a kompletne v češtine.

Detekcia pohybu

Kamera TrueCam začne nahrávať v momente, kedy zaznamená pohyb. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, ak do vášho vozidla niekto nacúva alebo ho inak poškodí. V týchto prípadoch máte zaznamenaný dôkaz v podobe ŠPZ vozidla páchateľa alebo jeho podoby.

Nočný režim

Autokamera TrueCam A4 je vybavená kvalitnou optikou s vynikajúcou svetelnosťou. Vďaka týmto faktom kamera do auta dokáže zachytiť vysoko kvalitné zábery i v noci. Nahrávať alebo fotiť za nepriaznivých svetelných podmienok nepredstavuje pre kameru TrueCam žiadny problém.

Funkcia WDR

Vďaka funkcií WDR autokamera lepšie sníma obraz v širokom kontrastnom pomere. Kamera si tak lepšie poradí so situáciami, kedy je časť obrazu viac osvetlená a časť menej. Typickým príkladom môže byť kontrast svetlo/tieň alebo nočné cesty so svetlom protiidúcich áut.

Detekcia rýchlostných radarov (doplnkovo)

Ku kamere TrueCam A4 je možné dokúpiť detektor, ktorý ohlasuje stacionárne a úsekové radary, jazdu na červenú a ďalšie miesta, kde je dobré dbať na zvýšenú pozornosť. Naša databáza obsahuje viac než 33 tisíc miest v 36. európskych krajinách a Rusku. Pomocou hlasových pokynov je vodič upozornený na nebezpečenstvo alebo prekročenie povolenej rýchlosti. Databáza je maximálne presná, aktualizácie ponúkame zadarmo. Prednastavený hlas je možné vymeniť za vtipné komentáre, ktoré narozprával český herec Karel Zima.

Praktické a jednoduché ovládanie pre radosť pri každodennom použití.

Rýchle vypnutie LCD displeja

V prípade, že by Vás displej kamery do auta rušil alebo oslňoval, môžete ho rýchlo vypnúť jedným tlačidlom bez zložitého hľadania a nastavovania v menu. V autokamere je taktiež možné nastaviť automatické vypínanie LCD displeja do úsporného režimu po zvolenom časovom intervale.

Rýchle vypnutie zvuku

V prípade, že by ste chceli, aby zvuk nebol nahrávaný, stačí jeho nahrávanie deaktivovať stlačením špeciálneho tlačidla. Túto funkciu oceníte napríklad vtedy, keď telefonujete alebo ak nechcete z akéhokoľvek iného dôvodu, aby bol zvuk nahrávaný.

Okamžité foto

Kamera do auta TrueCam A4 umožňuje ako jedna z mála fotiť priamo počas nahrávania. Nie je nutné vypínať nahrávanie alebo čokoľvek zložito nastavovať v menu. Kamera umožňuje taktiež stlačením jedného tlačidla urobiť fotky z už nahraných videozáznamov.

Kontrola jasu

Kamera umožňuje manuálne nastavenie expozície – EV. V menu si môžete zvoliť úroveň expozičnej hodnoty podľa potreby. Po ručnom zvolení stupňa jasu na LCD displeji ihneď poznáte, či vám úroveň jasu vyhovuje. Autokamera samozrejme taktiež umožňuje možnosť voľby automatickej expozície.

Zobrazenie mena vodiča

V kamere je možné nastaviť meno vodiča, ktoré sa zobrazuje vo videozázname. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, keď jedno vozidlo používa viacero vodičov. Identifikácia konkrétneho vodiča je vďaka tejto funkcií bezproblémová.

180° otočenie obrazu

Palubnú kameru môžete umiestniť podľa vašej fantázie. Dokonca i hore nohami. Jednoducho zvolíte režim otočenia o 180°, aby sa video nahrávalo v správnej orientácií. Okrem nahrávaného obrazu sa taktiež otočí i menu, aby ste kameru mohli jednoducho obsluhovať.

Podsvietenie tlačidiel

Pre bezproblémové ovládanie autokamery TrueCam A4 počas tmy je prítomná funkcia podsvietenia klávesov. Podsvietenie je nastavené citlivo tak, aby vás nerušilo a zároveň bolo plne funkčné. I tak ho ale v prípade potreby môžete jednoducho vypnúť.

Doplnková detekcia rýchlostných radarov

Do autokamery TrueCam A4 môžete dodatočne dokúpiť GPS modul s ohlasovaním rýchlostných radarov. Kamera vás potom bude upozorňovať na miesta, kde je dobré jazdiť obzvlášť opatrne a to v 36. štátoch Európy a okolia.

Palubná kamera TrueCam A4 – vynikajúca optika, množstvo funkcií a jednoduché ovládanie.