TrueCam H5

Autokamera, o ktorej viete len vy.

Hľadáte do svojho auta spoľahlivú čiernu skrinku? Autokamera TrueCam H5 je najmenšia palubná kamera, akú sme doposiaľ vyrobili. Aj napriek tomu má v sebe všetky dôležité funkcie, ktoré pomôžu ochrániť váš voz na cestách aj parkovisku. Jej hlavnou prednosťou je kvalitný záznam vo Full HD 1080p a takisto minimálne rozmery. Detaily ako ŠPZ, alebo tváre chodcov a vodičov, budú vždy rozoznateľné a zároveň si kameru nikto nevšimne – nemusíte sa tak báť nechať ju vo vozidle.

Revolučný je aj spôsob uchytenia kamery v aute. Po prvýkrát sme použili nami vyvinutý magnetický držiak s integrovaným nabíjaním. Vďaka nemu je každodenné pripevnenie kamery ešte jednoduchšie a rýchlejšie. S najpraktickejším upínacím systémom môžete vyraziť ihneď.

Prenos videozáznamov vám výrazne zjednoduší zabudovaná WiFi. Vďaka nej TrueCam H5 prepojíte s mobilnou aplikáciou LuckyCan a ihneď môžete začať sledovať zábery a upravovať nastavenia. Začnite autokameru používať ešte dnes a vyhnite sa zbytočným nepríjemnostiam počas svojich ciest.

„TrueCam H5 je neviditeľný strážca vašich ciest“.

TrueCam H5

Čelný pohľad na kameru do auta TrueCam H5. Inteligentné magnetické uchytenie a kvalitná optika.

Zväčšiť

TrueCam H5

Nezdržujte sa inštaláciou, Unikátny magnetický držiak, kameru v okamihu zacvaknete

Zväčšiť

TrueCam H5

1.5″ LCD displej a menu v slovenčině

Zväčšiť

TrueCam H5

WiFi, G-senzor, neviditeľný design, aplikácia pre telefón, parkovací režim

Zväčšiť

Chráňte na cestách seba i svoje vozidlo s kamerou TrueCam H5

Jasné zábery vo Full HD

TrueCam H5 ani napriek malým rozmerom neustupuje z kvality zhotovovaných záberov. Tie môžu byť až v rozlíšení 1080p, čo zabezpečuje spoľahlivé zaznamenanie aj drobných objektov. Rýchle pohybu zostanú na zázname plynulé vďaka vysokej snímkovacej frekvencii 30 fps. K dispozícii je aj najnižšie HD rozlíšenie 720p, pri ktorom kamera zhotoví až 60 snímok za sekundu.

Nezdržujte sa inštaláciou

TrueCam H5 je pripravená k jazde už v priebehu niekoľkých sekúnd. Pripevnenie vám maximálne zjednoduší unikátny magnetický držiak, ktorý uchytíte na sklo. Do neho potom kameru v okamihu zacvaknete a rovnako ľahko ju odnesiete so sebou. Nabíjací kábel vôbec neriešite pretože je integrovaný do samotného držiaku. Kamera sa po pripnutí začne nabíjať automaticky.

Neviditeľný design

Telo kamery má veľmi kompaktné rozmery a ani svojou matnou farbou neupúta pozornosť. To sa hodí v prípade, že chcete TrueCam H5 nechávať v aute napríklad pri zaparkovaní pred nákupným centrom. Okoloidúci si ju všimnú len veľmi ťažko. Rovnako, ako vás nebude rozptyľovať ani pri šoférovaní a rozhodne neobmedzí ani váš výhľad.

Prídavný GPS modul (doplnkovo)

Pokiaľ chcete záznam obohatiť o geo značku a rýchlosť jazdy, môžete si ku kamere dokúpiť GPS prijímač. Rýchlosť jazdy môžete napevno zobraziť vo videu a vyhnúť sa tak špekuláciám, či ste pri nehode alebo inej nepríjemnej situácii nešli príliš rýchlo. Nazbierané dáta je možné zobraziť v Google Maps, takže si môžete prehliadnuť, kde všade vaše auto bolo.

Sama rozpozná náraz

Čierna skrinka TrueCam H5 má v sebe citlivý G-senzor, ktorý dokáže rozpoznať aj jemný náraz. V takej chvíli sa práve zhotovovaný záznam automaticky uzamkne, aby nedošlo k jeho strate. Vám tak ostane v ruke cenný dôkaz z celej udalosti.

Nikdy jej nedôjde pamäť

Autokamera vás chráni len ak nahráva. A Full HD zábery sú náročné na pamäť. Aby nikdy nedošlo k jej zaplneniu, má v sebe TrueCam H5 zabudovanú funkciu časovej slučky. Najstarší záber, na ktorom sa nič zaujímavého neudialo a nie je uzamknutý, sa tak sám zmaže a uvoľní priestor novému.

Postráži aj zaparkované auto

Nepríjemnosť sa môže stať nielen na cestách. Po zaparkovaní sa z auta stáva jednoduchý cieľ vandalov alebo nepoznaných šoférov. V priebehu parkovacieho režimu, je kamera v pohotovosti a akonáhle rozpozná pohyb, alebo náraz, začne nahrávať. Vždy tak budete vedieť, čo sa okolo vášho auta deje. Bez nabíjania vydrží TrueCam H5 v pohotovostnom režime až 24 hodín.

WiFi sa postará o prenos videí

Videá budú z vašej TrueCam H5 lietať bezdrôtovo vďaka zabudovanej WiFi. Kameru jednoducho spárujete s mobilným telefónom a v aplikácii LuckyCam môžete so zábermi ihneď pracovať. Aplikácia je dostupná pre telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS a uľahčí vám aj ovládanie – vzdialene je možné zapnúť, či ukončiť nahrávanie alebo napríklad upraviť základné nastavenia kamery.

LCD displej a ovládanie v slovenčině

Prácu s kamerou vám spríjemní prehľadný 1,5“ LCD displej a hlavne kompletné ovládanie v slovenčině. Zmena nastavení, ručné zamknutie záberu, prehrávanie zhotoveného videa – to všetko zvládnete v priebehu okamihu. Menu je navrhnuté tak, aby ste v ňom rýchlo zorientovali aj bez čítania návodu. Stačí sa dať do pohybu.

Udrží vás v jazdnom pruhu

Kamera TrueCam H5 má v sebe funkciu LDWS, teda lane departure warning system. Ten vás upozorní, kedykoľvek začnete neplánovane vybáčať z jazdného pruhu. To sa stáva hlavne pri mikrospánku a inej nepozornosti. Zvukový signál vám tak môže pomôcť predísť veľkým škodám.

Funkcia WDR

Kamera je vybavená funkciou WDR (Wide Dynamic Range), ktorá zaisťuje lepšie snímanie obrazu v situáciách, kedy je časť priestoru viac, či menej osvetlená a dochádza tak ku kontrastu medzi svetlom a tieňom. Typickým príkladom sú zábery nočnej cesty s odleskami a svetlami protiidúcich vozidiel. Kamera Vás aj v takýchto svetelných podmienkach milo prekvapí.

Softvérová aplikácia – na jednej obrazovke zobrazíte video, rychlost a Google maps

180° OTOČENIE OBRAZU

Palubná kamera TrueCam H5 sa prispôsobí tomu, kam ju umiestnite. Môžete ju teda vo svojom vozidle pripevniť aj hore nohami. Ak i zvolíte režim otočenia o 180°, obráti sa analogicky obraz aj menu a všetko, čo sa na displeji zobrazuje, uvidíte štandardným spôsobom. Takisto aj video, či fotka sa nahrajú vždy v správnej orientácii.

VYPNUTIE LCD DISPLEJA

Vďaka praktickej funkcii môžete vypnúť, či zapnúť LCD displej pre prípad, že by Vás za jazdy rušil alebo oslňoval. Vypnúť displej je možné pomocou nastavenia časového limitu, po ktorého uplynutí sa displej sám prepne do úsporného režimu.

SPOLUPRÁCA S GOOGLE MAPS
(DOPLNKOVO)

Palubná kamera TrueCam H5 využíva pre užívateľsky príjemné chovanie GPS služby aplikáciu Google Maps, vďaka čomu pohodlne získate prehľad o priebehu svojej cesty. V prípade častejších ciest na väčšiu vzdialenosť, si na základe záznamu môžete urobiť dobrú predstavu o rýchlosti a vzdialenosti jednotlivých trás a jednoducho sa tak rozhodnete pre tú najefektívnejšiu.

VOLITEĽNÉ ZOBRAZENIE RÝCHLOSTI
(DOPLNKOVO)

Ďalšia z mnohých funkcií autokamery TrueCam H5 je možnosť zvoliť si, či sa má alebo nemá vo videozázname zobrazovať rýchlosť jazdy. Údaje si môžete takisto uchovávať pre súkromné potreby, zobraziteľné v softvérovej aplikácii. Záleží tak len na Vás, pre akú možnosť sa rozhodnete.

VOLITEĽNÉ ZOBRAZENIE POLOHY
(DOPLNKOVO)

GPS modul umožňuje okrem iného aj zobrazenie polohy vozidla. Tú môžete vidieť buď priamo vo videu alebo si údaje uchovávať výhradne pre súkromné účely zobraziteľné v softvérovej aplikácii. V prípade, že nechcete, aby bola Vaša poloha na zázname vidieť, stačí túto funkciu jednoducho vypnúť.

SOFTVÉROVÁ APLIKÁCIA

V modeli TrueCam H5 je nainštalovaná softvérová aplikácia, kde si na jednej obrazovke zobrazíte video a Google mapu, kde vďaka GPS držiaku uvidíte trasu, rýchlosť a presné súradnice GPS.

VYPNUTIE ZVUKU

Vďaka praktickej funkcii môžete vypnúť, či zapnúť nahrávanie zvuku. Záleží teda len na Vás, či chcete nahrávať so zvukom, alebo bez zvuku, ak napríklad práve telefonujete.

KONTROLA JASU

Aby ste sa mohli vysporiadať so svetelnými podmienkami, môžete si v menu zvoliť úroveň expozičnej hodnoty, resp. EV. Palubná kamera TrueCam H5 ponúka niekoľko stupňov jasu. Po ručnom zvolení stupňa jasu na LCD displeji okamžite spoznáte, či Vám úroveň jasu vyhovuje alebo či potrebujete ešte upresniť.

ZOBRAZENIE MENA VODIČA

Toto je obzvlášť praktická funkcia, hlavne v prípade, kedy je Vaše firemné auto používané viacerými vodičmi. Do kamery je možné zadať meno každého z nich, takže v prípade akýchkoľvek komplikácií môžete dotyčného vodiča bez problémov identifikovať. Ak je táto funkcia zapnutá, zobrazuje sa potom meno vodiča priamo v zázname.

TrueCam H5 je neviditeľný strážca vašich ciest