TrueCam H7

Tak nenápadná, že na ňu sami zabudnete

Žiadny displej, maximálna nenápadnosť, špičkový obraz a smart funkcie. To všetko sme vložili do neskutočne malého tela. TrueCam H7 je skrytá kamera do auta, ktorú môžete vďaka malým rozmerom nechať nonstop vo vozidle. O celé ovládanie sa postará mobilná aplikácia a videá stiahnete cez najrýchlejšiu 5 GHz WiFi behom sekundy.

Špičkové video v 2.5K

Pri kvalitnom videu v rozlíšení 2.5K máte istotu, že zachytíte každý detail. Svoje zábery môžete navyše rozšíriť o zadnú kameru vo FullHD.

Zväčšiť

Upozornenie na radary

Vďaka zabudovanej GPS vás autokamera upozorní na stacionárne radary, úsekové merania, semafory s detekciou jazdy na červenú a ďalšie kontrolované miesta.

Zväčšiť

WiFi

Zabudovaná 5GHZ WiFI vám umožňuje nielen svižne nastaviť autokameru podľa vašich potrieb, ale zároveň umožní veľmi rýchle uloženie záberu priamo na váš smartfón.

Zväčšiť

Zadní kamera (Doplňkově)

K TrueCam H7 môžete dokúpiť aj zadnú kameru vo Full HD. To vám umožní zaznamenávať vo vysokej kvalite aj všetko dianie za vami..

Zväčšiť

Chráňte na cestách seba i svoje vozidlo s kamerou TrueCam H7

Umiestnite ju kamkoľvek

Vďaka tomu, že autokamera TrueCam H7 nemá displej a celá sa ovláda cez aplikáciu, môžete ju v aute dať úplne kamkoľvek. Ľahko ju pricvaknete za spätné zrkadlo aj na hornú hranu čelného skla, kde vás nebude rušiť. Malé rozmery a nenápadný design robia z TrueCam H7 ideálne skrytú autokameru. Tým pádom ju stačí raz nainštalovať a potom na ňu môžete pokojne zabudnúť.

Ostré video v 2.5K

Špičkové zábery v rozlíšení 2.5K vám kryjú chrbát uprostred mesta aj na okresnej ceste. Výsledkom je vždy dokonale preukázateľné video, obsahujúce dôležité detaily ako ŠPZ alebo tváre ostatných vodičov a chodcov. Ani rýchly pohyb kamere vďaka snímkovacia frekvencii 30 FPS neunikne a prehrávanie bude dokonale plynulé.

O radaroch viete dopredu

Statické radary už vás na cestách neprekvapia. Autokamera vás na ne včas hlasovo upozorní. Okrem radarov vieme aj o miestach, kde sa rozhodne nevypláca jazdiť na červenú. Naša databáza obsahuje viac ako 40 tisíc miest z celej Európy. So zabudovanou GPS si navyše môžete rýchlosť zobraziť priamo vo videu

Ovládnite ju cez aplikáciu

TrueCam H7 nemá displej a tak sa ovláda primárne cez vyladenú mobilnú aplikáciu. Tá je v slovenčine a všetky nastavenia zvládnete raz dva. Rovnako ľahko si pretiahnete vytvorené videá – kamera má v sebe výkonné 5 GHz WiFi, takže prenos dát je 5 krát rýchlejšie ako u bežného 2.4 GHz WiFi.

Kondenzátor miesto batérie

Kamera má miesto klasickej batérie superkondenzátor. Ten zaručuje násobne dlhšiu životnosť, maximálne bezpečie a nevadia mu ani zmeny teplôt. Kamere tak neuškodí rozpálená palubná doska, ani ranný mráz. TrueCam H7 musí byť pri natáčaní nonstop pripojená k napájaniu, čo je u autokamier samozrejmosť.

Vybavená ako správna autokamera

Novú TrueCamku sme vybavili všetkými funkciami, ktoré vás ochránia a uľahčia vám život. Napríklad na zapnutie nemusíte vďaka automatickému štartu vôbec myslieť. So záznamom do slučky si autokamera sama urobí miesto zmazaním najstaršieho nepotrebného záberu. G-senzor zase sám video zamkne, keď rozpozná náraz a so slovenským menu je ovládanie maximálne jednoduché.

Chráni vás vo dne v noci

Keď sa dni začnú krátiť a vy začnete častejšie jazdiť v šere a tme, určite oceníte špičkový čip v TrueCam H7, ktorý zaobstará dôkazové video aj v ťažkých podmienkach. Pomáha mu k tomu podpora WDR, pri ktorej sa kamera oveľa lepšie vyrovnáva s rýchlym striedaním svetla a tieňa – napríklad keď vás oslní protiidúce auto.

Majte oči aj vzadu (doplnkovo)

Nenechávajte nič na náhodu a chráňte aj svoj zadný nárazník. K TrueCam H7 sa dá dokúpiť zadná Full HD kamera, ktorá dohliadne na to, čo sa za vaším vozidlom deje.

Profesionálne zábery vďaka CPL (doplnkovo)

Vaše zábery sa stanú dokonalými vďaka doplnkovému polarizačnému filtru. Polarizačný preto, že redukuje množstvo svetla a prepustí presne toľko slnečných lúčov, koľko je potreba. Samotné video tým získa lepší kontrast a farby. CPL filter zároveň zamedzí nechcené odlesky palubnej dosky na čelnom skle. Výsledkom sú bezchybné a sýte farby.

Jednoduchá úprava nastavení, pohodlné prezeranie záberov – všetko v jednej aplikácii a vo Vašom jazyku!

Upozornenie na radary

Vďaka zabudovanej GPS vás autokamera upozorní na stacionárne radary, úsekové merania, semafory s detekciou jazdy na červenú a ďalšie kontrolované miesta..

Najrýchlejšia 5 GHz WiFi

S výkonnou WiFi je prenos videí medzi telefónom a kamerou ešte rýchlejší a pohodlnejší. Žiadne káble nepotrebujete.

Aplikácia v slovenčine

TrueCam H7 sa kompletne ovláda cez vyladenú mobilnú aplikáciu. Tá je v slovenčine, takže si s ňou hneď potykáte – okrem zmeny nastavení zvládne výsledné videá aj upravovať.

Moderný kodek H.265

Kamera vie natáčať v modernom kodeku H.265. Videa v tomto formáte zaberajú násobne menej miesta, takže sa ich do pamäte vojde naozaj veľa.

Podpora 128 GB kariet

Dostatok miesta pre vaše zábery zabezpečí podpora až 128 GB MicroSD kariet.

Nahrávanie v slučke

Kamera sama uvoľní miesto na karte tým, že zmaže najstaršie nepotrebné video. Vy sa tak nemusíte o nič starať.

Timelapse

Umožňuje vytvárať video pomocou snímok 0.2 s, 0.5 s a 1 s. Vďaka trvalému napájaniu umožňuje dlhodobé sledovanie udalostí okolo zaparkovaného automobilu.

G-senzor

K uzamknutiu videa môže dôjsť i automaticky. Kedykoľvek zabudovaný G-senzor rozpozná náraz, video uloží ako dôkaz.

WDR (Wide Dynamic Range

Široký dynamický záber pomáha vyrovnávať ostré kontrasty svetla a tieňov – napríklad keď vychádzate z tunela alebo stretnete protiidúce auto v noci.

Kamera do auta TrueCam H7 – Tak nenápadná, že na ňu sami zabudnete