TrueCam M5 WiFi

Pripravená na jedno cvaknutie

Kamera do auta TrueCam M5 WiFi je najpraktickejšia čierna skrinka v našej ponuke. Oproti ostatným dostala ešte lepší magnetický držiak, výbornú optiku Sony, veľa užitočných funkcií a kvalitný Full HD záznam. Či vyrážate na dlhú cestu k moru alebo zápasíte s rannou špičkou, palubná kamera vás za volantom chráni vo dne v noci. Pri nehode získate spoľahlivé dôkazy a predídete zdĺhavým sporom.

TrueCam M5 WiFi

Vďaka uhlu záberu 150° a Full HD rozlíšeniu TrueCam M5 WiFi zachytí všetky potrebné detaily vašej jazdy.

Zväčšiť

TrueCam M5 WiFi

Kompaktná veľkosť a matne čierna farba zaručia, že vám TrueCam M5 WiFi nebude prekážať vo výhľade a ani nebude pútať nechcenú pozornosť.

Zväčšiť

TrueCam M5 WiFi

Veľký, výborne čitateľný LCD displej robí z používania TrueCam M5 WiFi radosť.

Zväčšiť

TrueCam M5 WiFi

Do magnetického držiaka zacvaknete kameru za sekundu a vďaka špeciálnej zarážke je navyše uchytenie pevné a bezpečné.

Zväčšiť

Chráňte na cestách seba i svoje vozidlo s kamerou TrueCam M5 WiFi

Najrýchlejšia inštalácia na trhu

Vďaka magnetickému držiaku je TrueCam M5 WiFi pripravená za sekundu. Nová špeciálna zarážka navyše ukotví kameru ešte pevnejšie a bezpečnejšie. Magnetom sme vybavili tiež objektív pre rýchlejšie nacvaknutie doplnkového polarizačného filtra. Kamera vás skrátka pred jazdou a po zaparkovaní nezdrží ani o sekundu.

Full HD plné dôkazov

Kamera dokáže vo vysokom rozlíšení natočiť všetko, čo sa pred vozidlom deje. Ideálny uhol záberu 150° neskreslí obraz a dôležité objekty ako ŠPZ zostanú veľké a čitateľné. Frekvencia 30 snímok za sekundu sa vysporiada aj s rýchlym pohybom a špičkový optický snímač v rozlíšení 1080p dá videu skutočnú kvalitu.

Ľahké ovládanie cez WiFi a telefón

Naša kamera do auta má zabudovanú WiFi, vďaka ktorej je prenos videí aj úprava nastavenia hračka. Všetko zvládnete bezdrôtovo na pár kliknutí zo svojho smart telefónu a našej aplikácie.

Dostatok detailov i za tmy

Použitím úplne novej šošovky a snímača Sony Starvis, ktorý je optimalizovaný pre natáčanie za zhoršených svetelných podmienok, sme dosiahli najlepšieho nočného obrazu, aký kedy kamery do auta mali. Kamera pri jazde neustále prispôsobuje svoje nastavenie okolitým podmienkam. Tým pádom získate dôkazové zábery aj pri naozaj slabom svetle mimo obce. V meste zase s ostrými prechodmi svetla pomôže funkcia WDR –napríklad pri výjazde z tunela.

Veľkosť akurát na čelné sklo

TrueCam M5 WiFi vám svojou veľkosťou nebude nikdy brániť vo výhľade. Napriek tomu má ale skvele čitateľný 2″ displej so širokým pozorovacím uhlom. Ľahko si tak prehliadnete posledný záber alebo upravíte nastavenia. Kamera je vďaka svojej matne čiernej farbe veľmi nenápadná a okoloidúci si ju len ťažko všimne.

Vybavená ako správna autokamera

Novú TrueCamku sme vybavili všetkými funkciami, ktoré vás ochránia a uľahčia vám život. Napríklad na zapnutie nemusíte vďaka automatickému štartu vôbec myslieť. So záznamom do slučky si autokamera sama urobí miesto zmazaním najstaršieho nepotrebného záberu. G-senzor zase sám video zamkne, keď rozpozná náraz a so slovenským menu je ovládanie maximálne jednoduché.

Stráži aj zaparkované auto

Už žiadne ťukance od nedohľadateľného vinníka. Kamera do auta TrueCam šikovne stráži aj vaše zaparkované auto. Stačí ju nechať pripojenú k napájaniu – senzor automaticky rozpozná pohyb a spustí nahrávanie.

Násobne zvýšená životnosť

Naša kamera do auta využíva namiesto tradičnej batérie superkondenzátor. Ten oveľa lepšie zvláda zmeny teplôt, je spoľahlivejší, bezpečnejší a vydržia násobne dlhšie. Pre svoju prevádzku potrebuje byť neustále pripojený na nabíjanie, čo je ale u autokamery samozrejmosť.

Získajte detekciu radarov (doplnkovo)

K TrueCam M5 WiFi si môžete priobjednať aj magnetický GPS modul s detekciou radarov. Získate tak prístup k databáze viac ako 33 tisíc pevných radarov v 36 krajinách sveta. Zároveň priamo vo videu môžete zobraziť svoju rýchlosť, takže získate dôkaz, že ste išli podľa predpisov.

Softvérová aplikácia – na jednej obrazovke zobrazíte video, rychlost a trasy na mape. Všetko na jednom mieste.

Slovenské menu

Menu je okrem ďalších jazykov kompletne v slovenčine. Ovládanie teda zvládne úplne každý aj bez slovníka.

WDR
(Wide Dynamic Range)

Široký dynamický záběr pomáhá vyrovnávat ostré kontrasty světla a stínů – třeba když vyjíždíte z tunelu.

Najlepšie nočné video

Použitím vylepšenej šošovky a objektívu sme dosiahli najlepšieho nočného videa, aké sme kedy v autokamere mali. Zostávate tak chránený nonstop.

Šetrič displeja

Kamera vás vďaka šetriču nebude v šere a za tmy oslňovať.

Voliteľný záznam zvuku

Ľahko nastavíte, či chcete, aby kamera nahrávala aj zvuk z kabíny alebo nie.

CPL filtr
(doplnkovo)

Špeciálny polarizačný filter zabráni nechceným odleskom ako je odraz palubnej dosky v prednom skle. Vďaka magnetickému uchyteniu je jeho nasadenie hračka.

PC aplikácia so zobrazením polohy
(doplnkovo)

Prejdite si natočené zábery v pokoji pri počítači. Pokiaľ máte doplnkový GPS modul, prehrá vám aplikácia aj trasu z Google Maps vrátane rýchlosti.

Rýchlosť a poloha vo videu
(doplnkovo)

S prídavným GPS modulom dokáže naša kamera zobraziť rýchlosť aj polohu priamo vo videu. Získate tak dôkaz, že ste neporušili pravidlá. Vďaka záznamu polohy si môžete prezrieť, kde auto bolo. Obe funkcie sa dajú vypnúť.

Tachometer a upozornenie na rýchlosť
(doplnkovo)

S doplnkovým GPS modulom môže kamera slúžiť aj ako tachometer, ktorý vás upozorní vždy keď v mieste merania prekročíte povolenú rýchlosť.

Kamera do auta TrueCam M5 WiFi – Pripravená na jedno cvaknutie