TrueCam M7 GPS Dual

Má oči vpredu aj vzadu

S našou najlepšou magnetickou kamerou do auta TrueCam M7 GPS Dual je riešenie každej nepríjemnosti na ceste ľahšie. Predná Full HD kamera neustále sleduje, čo sa deje pred vozidlom a zadná HD vám stráži nárazník. Nacvaknutie kamery pred jazdou zaberie vďaka magnetickému držiaku len sekundu. S GPS a databázou radarov v 36 krajinách sa navyše ľahko vyhnete pokutám.

Video

Vďaka uhlu záberu 150°a Full HD rozlíšeniu zachytí TrueCam M7 GPS Dual všetky potrebné detaily vašej jazdy. Chrbát vám kryje zadná kamera s uhlom záberu 130°a HD rozlíšením.

Zvětšit

Design

Kompaktná veľkosť a matne čierna farba zaručia, že vám TrueCam M7 GPS Dual nebude prekážať vo výhľade a ani nebude pútať nechcenú pozornosť.

Zvětšit

Displej

Veľký, výborne čitateľný LCD displej robí z používania M7 GPS Dual WiFi radosť.

Zvětšit

Magnet

Do magnetického držiaka zacvaknete kameru za sekundu a vďaka špeciálnej zarážke je navyše uchytenie pevné a bezpečné.

Zvětšit

Chráňte na cestách seba i svoje vozidlo s kamerou TrueCam M7 GPS Dual

Pripravená skôr, než sa pripútate

Už u TrueCam M5 Wi-Fi sme použili revolučný magnetický držiak pre čo najrýchlejšiu inštaláciu. M7 ho má tiež. Čakajte super jednoduché používanie a maximálnu ochranu v podobe zarážky, ktorá dopĺňa magnet a kameru udrží aj na extrémne rozbitej ceste. Nová autokamera je vybavená aj magnetickým GPS modulom a kovovým objektívom. Na neho nacvaknete doplnkový, magnetický polarizačný CPL filter, ktorý odstráni nechcené odlesky na čelnom skle.

Dve kamery = dvojnásobná ochrana

O prínose autokamery rozhoduje kvalita záznamu. Ten musí byť ostrý a plynulý, aby ste aj v rýchlosti rozoznali drobné objekty ako ŠPZ alebo tváre. Presne to TrueCam M7 dokáže a navyše stráži predok aj zadok zároveň. Predná kamera natáča vo Full HD pri 30 snímkach a zaberá široký uhol 150°. Zadná je polohovateľná, natáča v HD a môžete ju umiestniť aj na čelné sklo a nasmerovať smerom do auta. Ľahko tak natočíte, čo sa deje v kabíne – ideálne pre taxikára.

 

Buďte chránení 24/7

Väčšina autokamier zvláda natáčať vo dne. Chleba sa ale láme pri zlých svetelných podmienkach. Šošovka a optický snímač TrueCam M7 sa šeru aj tme automaticky prispôsobí a nasníma jasné video, ktoré môžete v prípade nehody použiť ako dôkaz. Pri výjazde z tunela alebo stretávaní protiidúceho auta pomôže funkcia WDR.

 

Vyhnite sa pokutám

Chcete vedieť o statických radaroch v 36 krajinách sveta? S nacvakávacím magnetickým GPS modulom vás už meranie rýchlosti alebo križovatka s detekciou jazdy na červenú neprekvapí. V databáze máme cez 40 tisíc miest a ďalšie stále pridávame. Vďaka lokalizačným údajom si vo videu môžete nechať zobraziť aj svoju rýchlosť.

Ideálny pomer medzi veľkosťou a výhľadom

Autokamera vám nikdy nesmie prekážať vo výhľade. Zároveň je ale fajn, keď sa na zhotovené zábery môžete rovno pozrieť – preto sme TrueCam M7 vybavili skvele čitateľným dvojpalcovým displejom s vysokým rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami. Napriek tomu sme zachovali maximálnu kompaktnosť, kedy kamera nebudí pozornosť okoloidúcich.

Zvláda všetko, čo správna TrueCamka

TrueCam M7 sa takmer o všetko postará sama. Vďaka automatickému spusteniu nahrávania na neho vy nikdy nezabudnete. Pamäť nemusíte ručne mazať, kamera sama odstráni najstarší nepotrebný záber. Rovnako tak vie pomocou G-senzoru rozpoznať náraz a automaticky video uzamknúť. Zamykanie videí, ktoré si chcete nechať, zvládnete aj vy jedným tlačidlom. Celé ovládanie je navyše v slovenčine.

Bezpečné napájanie s dlhou životnosťou

Miesto klasickej batérie sme použili bezpečnejší kondenzátor s mnohonásobne dlhšou životnosťou. Ten sa ľahko vysporiada so zmenami teplôt. Zároveň sa v priebehu času nijako nezhoršujú jeho vlastnosti. Aby kamera nakrúcala, musí byť stále pripojená k napájaniu, čo je ale u autokamier samozrejmosť.

V bezpečí aj na parkovisku

Nepozorný vodič, ktorý vám pri parkovaní drgne do auta? Aj proti tomu vám TrueCam M7 s parkovacím režimom pomôže. G-senzor rozpozná náraz, obe kamery sa v okamihu zapnú a spustia nahrávanie. Stačí kameru nechať pripojenú do napájania a dôkazy sú vaše.

Profesionálne zábery vďaka CPL (doplnkovo)

Vaše zábery sa stanú dokonalými vďaka doplnkovému polarizačnému filtru. Polarizačný preto, že redukuje množstvo svetla a prepustí presne toľko slnečných lúčov, koľko je potreba. Samotné video tým získa lepší kontrast a farby. CPL filter zároveň zamedzí nechcené odlesky palubnej dosky na čelnom skle. Výsledkom sú bezchybné a sýte farby.

Softvérová aplikácia – na jednej obrazovke zobrazíte video, rychlost a trasy na mape. Všetko na jednom mieste.

Predná aj zadná kamera

Kombinácia prednej Full HD a zadnej HD kamery je ideálna pre tú najlepšiu ochranu pri jazde i na parkovisku. Kedykoľvek sa okolo vás niečo zomelie, budete to mať natočené. Zadná kamera je polohovateľná, možno ju nacvaknúť aj opačne na predné sklo a natáčať, čo sa deje v kabíne.

Dôkazové nočné video

Šošovka aj optický snímač sa vedia prispôsobiť zlým svetelným podmienkam, takže vy získate kvalitné video aj na úplne neosvetlenej ceste mimo mesto.

WDR

Široký dynamický záber pomáha vyrovnať kontrast svetla a tieňa, aby stále bolo vidieť, čo natáčate. Hodí sa to napríklad pri výjazde z tunela alebo pri príliš ostrom svetle.

Šetrič displeja

Kamera vás vďaka šetriču displeja nebude v noci a v šere oslňovať, napriek tomu bude ďalej natáčať. S funkciou tachometer môže ukazovať aj vašu aktuálnu rýchlosť.

Polarizačné CPL filtre
(DOPLNKOVÉ)

Magnetické CPL filtre idú počas sekundy nacvaknúť na objektív a v okamihu odstránia nechcené odlesky interiéru na prednom skle.

PC aplikácia so zobrazením polohy

Pozrite si urobené video v kľude na počítači. Vďaka lokalizačným údajom z GPS modulu vám aplikácia prehrá aj trasu z Google Maps vrátane rýchlosti.

Rýchlosť a poloha vo videu

GPS umožní zobrazovať rýchlosť priamo vo videu. Bude tak jasné, že ste neprekročili povolenú rýchlosť. Zároveň si vďaka záznamu polohy môžete prezrieť, kde auto jazdilo. Obe funkcie sa dajú vypnúť.

Obsiahla databáza radarov

TrueCam M7 vás upozorní, kedykoľvek sa blížite k úsekovému meraniu, križovatke s detekciou jazdy na červenú alebo pevnému radaru. Vieme o viac ako 40 tisícoch miestach v 36 krajinách a ďalšie stále pridávame.

Podpora až 64GB kariet

Pamäť vďaka podpore Micro SD s kapacitou až 64 GB nebude problém. Kamera navyše sama maže najstaršie nepotrebné zábery vďaka nahrávaniu do slučky.

Kamera do auta TrueCam M7 GPS Dual – Má oči vpredu aj vzadu